Článek
O případu ve středu informovala mluvčí policie Hana Bílková Millerová.
„Nejméně v době od poloviny dubna 2016 do počátku října 2020 se měla obohatit tím, že nejen v Jindřichově Hradci, ale i v dalších obcích měla uvádět v omyl některé klienty ze svého klientského kmene, kdy měla využívat jejich plné důvěry,“ popsala mluvčí.
Policie hledá další oběti údajného inženýra Spokojeného
![](http://d15-a.sdn.cz/d_15/c_img_gR_e/D3EJR5.jpeg?fl=cro,0,1,1276,717%7Cres,160,,1%7Cjpg,80,,1)
Obviněná podle kriminalistů například kupovala cenné papíry, jindy její klienti posílali peníze na její účet, protože jim tvrdila, že jde o transakci s fondy cenných papírů.
„Celkově se takto žena měla neoprávněně obohatit o částku nejméně 4 756 300 korun. Takto vylákané peníze pak měla použít k hrazení svých úvěrů a půjček a dále pro svou vlastní potřebu,“ upřesnila mluvčí.
Žena s falešnou plnou mocí prodala pozemky svého otce, podvod odhalil katastr
![](http://d15-a.sdn.cz/d_15/c_img_gQ_i/XRVIMu.jpeg?fl=cro,59,158,1220,686%7Cres,160,,1%7Cjpg,80,,1)
Policie ženu v úterý obvinila z podvodu, v případě soudu jí hrozí dva roky až osm let vězení.