Hlavní obsah

Smečka toulavých psů zaútočila na ulici na indickou studentku

1:34
1:34

Poslechněte si tento článek

Smečka osmi toulavých psů zaútočila na 18letou dívku, když se v Awaru v indickém svazovém státě Rádžasthán procházela po ulici poblíž svého domu a telefonovala. Šokující incident, který se odehrál minulý týden, zachytila bezpečnostní kamera.

Na indickou školačku zaútočilo na ulici osm psůVideo: Newsflare, AP

Článek

Útok trval asi 15 vteřin a dívka při něm utrpěla zranění na rukou a ramenou. Záznam incidentu ukazuje, jak studentka jménem Navja vyděšeně křičí o pomoc a marně se snaží štěkající psy střední velikosti odehnat.

Když upadla na zem a psi na ni stále doráželi, přišla jí na pomoc žena, která v tu chvíli projížděla kolem na mopedu. Další žena z domu, před nímž se hrozivá scéna odvíjela, zaháněla smečku klackem.

„Obklíčili mě ze všech stran. Snažila jsem se je odstrčit, ale oni na mě útočili zepředu i zezadu. Padla jsem na zem a oni na mě stále doráželi. Jsem v šoku,“ řekla Navja podle serveru NDTV.

Dívka z místa utekla, ale po chvíli se vrátila, když viděla, že už nehrozí žádné nebezpečí. Zranění od psů si poté musela nechat ošetřit v nemocnici.

Místní radní Hetram Jadav řekl, že městská správa už obdržela několik stížností kvůli podobným událostem. „Pokud problém brzy nevyřešíme, může v budoucnu dojít i k závažnějším incidentům. Musíme jednat okamžitě,“ zdůraznil Jadav.

Pes v Německu pokousal dvanáctileté dívce zátylek, hrozí jí ochrnutí obličeje

Evropa
Související témata:

Výběr článků

Načítám