Článek
Počítá se s dalšími koncerty, které se budou postupně střídat v New Drive Clubu a na nádvoří. Třeba už za měsíc - 20. května - vystoupí v osobitém prostředí holešovského klubu vybudovaného v zámeckých sklepeních česká legenda Sto zvířat.
V létě se koncerty přesunou na nádvoří. 22. července oslaví na zámku v Holešově padesátiny kapely Ivan Mládek se svým Banjo Bandem, o den později 23. července proběhne tradiční folkový festival Toulavej. Na poslední srpnový pátek se připravuje zbrusu nová akce - Rockové nádvoří. Představí regionální kapely i formace z Čech. V jednání je koncert kapely Wohnout.
Podzimní koncerty se vrátí opět do New Drive Clubu. 14. října zazpívá v zámeckém sklepení Monika Načeva a Michal Pavlíček, o měsíc později 11. listopadu Michal Prokop s Framus 5. Na sklonku roku se počítá také s vystoupením legendárního trumpetisty Laca Décziho.

Výborné technické zázemí a použití nejmodernějších technologií při budování klubu napomáhají snaze přivést do Holešova kvalitní klubovou muziku.

Thom Artway v Holešově.

Atmosféra na holešovském koncertě Thoma Artwaye.
