Článek
Parkoviště pod lanovkou nabídne o něco větší prostor pro zkoušku manévrovací schopnosti vozu. Lze se tedy těšit na větší variabilitu v rozložení překážek a možná i na delší slalom. Stavitelem trati bude tradičně Miroslav Krčmář, a to je záruka úspěchu. O objektivní hodnocení se postarají zkušení "traťoví komisaři".
Co se týče trasy absolvované posádkami podle itineráře, ta nás zavede jižním a východním směrem. „Rozhodli jsme se tak trochu zavzpomínat na uplynulých deset závodů. Pravidelným účastníkům tak mohou být některé úseky podvědomé,” uvedla ředitelka závodu Blanka Hlavatá. Spojovacím prvkem jednotlivých aktivit bude tentokrát v první řadě příroda. Zkrátka ale nepřijdou ani milovníci techniky.
V seznamu přihlášených je zatím sedmnáct posádek. Další zájemci se mohou připojit - šanci mají na rallykrkonose.cz až do 4. října do půlnoci.