Článek
Na škole měl být film promítán proto, že se nepodařilo zajistit souhlas vdovy po Lennonovi Yoko Ono s komerčním uvedením filmu. Nicméně na zásah advokátů vdovy muselo být zrušeno i nekomerční promítání pro studenty.
Někdejší manžel Yoko Ono Anthony Cox natočil deset hodin černobílého materiálu krátce před rozpadem Beatles. Lennon si na snímku zkouší novou píseň, odpovídá na otázky Kyoko, dcery své manželky, hraje na kytaru a prochází se po svém pozemku v Británii.
Cox prodal materiál v roce 2000 firmě World Wide Video LLC, která jej sestříhala na dvě hodiny. Yoko Ono si však činí nárok na autorská práva na záběry a pokud nedá souhlas, nebo dokud vše nevyřeší soud jinak, nemohou být zveřejněny.