Článek
Přestěhování akce do Letňan pořadatelé vysvětlovali lepší dostupností do centra Prahy a větším prostorem. V areálu byla rozmístěna desítka pódií a celý festival měl bohatý doprovodný program.
Účastníci si mohli vyzkoušet jízdu v minitancích, prohlédnout si akrobacii na šálách, vyzkoušet si slackline nebo se nechat pomalovat při bodypaintingu.
Každý z návštěvníků si ale musel pro vstup na letňanské výstaviště pořídit čipový náramek a následně ho zaregistrovat na webových stránkách majálesu. Po předchozím nabití potom náramek sloužil jako „platební karta” na veškerý sortiment jídla, pití, ale třeba i triček a dalších předmětů.
Vrcholem celého programu bylo vystoupení kapely Chinaski a Tomáše Kluse. Kromě nich ale v Letňanech vystoupilo mnoho dalších, například Xindl X nebo Sto zvířat. Poslední vystupující interpreti odkládali své nástroje až kolem čtvrté hodiny ráno.
Nedílnou součástí majálesu byla volba krále a miss. Každý z kandidátů musel projít složitým výběrovým řízením, králem se stal David Kožušník z ČVUT.
Mezi hudebními čísly jednotlivých kapel se konaly volné disciplíny a promenáda v plavkách kandidátek miss. Titul nakonec získala Michaela Buchtová z Univerzity Karlovy. Při promenádě vzkázala, že si všichni mají užít především pořádnou porci zábavy.