Článek
Volbeat: Rewind, Replay, Rebound
Dánská rocková parta Volbeat se během uplynulých let pozvolna drala do centra zájmu rockových příznivců, což jí přineslo značné renomé, kterému se těší dodnes. Její sedmé album vychází z toho, co dobře umí, tedy nápaditého a melodického rocku, dobře zahraného a jistě interpretovaného.
Skillet: Victorious
Křesťanský rock není styl, který by hudební fanoušci extra vyhledávali. Skillet ale dokáží do svých pozitivních textů vlít mnoho dravé energie prostřednictvím hudby. Victorious je jejich deváté album a fanoušky kapely, kterých má dost i u nás, rozhodně nezklame.
Mabel: High Expectations
Mabel Alabama Pearl McVeyová se narodila ve Španělsku a ve svých propagačních řádcích se hlásí ke třem zemím, k rodišti, Velké Británii a Švédsku. Zpěvačka a skladatelka vydává své první album. Prezentuje na něm směsku popu a r’n’b, nepříliš výraznou či nápaditou.
Epydemye: Milé děti
Epydemye je kapela, která se na folkové scéně už řadu let těší dobrému renomé. Po desce Kotlina, která získala Cenu Anděl 2015 v kategorii Folk a country a nabízelo písňově pojatá vážná témata z české novodobé historie, jsou na novince písně o dětech, rodičích a jejich problémech a soužití.
Může se vám hodit na Zboží.cz: