Článek
Podle zaměstnanců benzínky narazil Sharpe do stavby schválně. Údajně měl vztek na prodavačku, která mu odmítla vydat bez placení některé zboží. „Řekla jsem: ‘Musíte zaplatit.’ Hledal peníze, ale žádné nenašel. Naštval se a nastartoval motor,“ popsala situaci prodavačka Ana Seledková.
Podle jejích slov zněl náraz jako výbuch bomby. Ona i dva zákazníci, kteří se právě uvnitř podniku nacházeli, měli štěstí, že nestáli autu v cestě a vyvázli bez zranění.
Před incidentem byl Sharpe na pohotovosti, kde údajně dělal problémy, a na místo se proto vydala policie. Muž však mezitím utekl a neúspěšně se pokusil ukrást dvě auta. Teprve napotřetí byl úspěšný. Sebral náklaďák od pittsburské univerzity a odjel.
Poté, co narazil do benzínky, vydal se na útěk. Policistům se ale 29letého výtržníka podařilo dopadnout.