Článek
Majitel, který si historický objekt koupil v nedobrém stavu, požadoval, aby jej architekti obnovili do původní krásy a navrhli k němu několik přístaveb, jež by významným způsobem rozšířily obytnou plochu domu. Navíc, v projektu nesměl chybět bazén.
Architekti proto nechali opravdu pečlivě restaurovat původní dvoupodlažní dům, zejména pak exteriér, jehož fasádu i část střechy pokrývá cedrový šindel. Šli dokonce tak daleko, že odstranili několik nepůvodních rozšíření, která byla k domu dostavěna později, na počátku 20. století. V domě je nyní hlavní vchod a čtyři pokoje. Interiér je ve střídmě moderním stylu - čistě bílé stěny, světlé jasanové podlahy, doplňky z nerezové oceli a nadčasové prosklené stěny.
Podstatně barevnější škálu materiálů použili autoři v interiérech nově přistavěných budov, které jsou uspořádány okolo bazénu a starého himalájského cedru v zadní části pozemku. Aby vizuálně nekonkurovaly hlavnímu domu, ponechali jim architekti pouze přízemí. Zato jsou bohatě prosklené a tedy velmi světlé.
Výrazný je především pavilón sloužící jako obývací pokoj s kuchyňskou zónou. Jeho stěny i strop jsou obloženy mahagonovým dřevem, pracovní deska v kuchyni a okolí krbu jsou z bílého mramoru. Podlaha je čedičová a na kuchyňské skříňky využili autoři návrhu nerezovou ocel.
V další budově je tělocvična s koupelnou a poslední přístřešek, umístěný nejblíže bazénu, je opět obytný. Jeho interiéru vládne tentokrát borovice douglaska, nechybí ani krb, který je v tomto případě ovšem obložený červenými cihlami.
Majitel domu v Morušové ulici (Mulberry Street 308) díky rekonstrukci získal dům, který hezky zapadá do historické části města, protože si uchoval svůj původní vzhled, tolik typický pro Lewes 18. a 19. století. Zároveň se ovšem může těšit i z bazénu a spousty nového prostoru, který originální obytnou plochu převyšuje skoro dvojnásobně.