Článek
Suterén domu je železobetonový, nad ním jsou dvě podlaží s dřevěnou konstrukcí. Patra jsou na sebe kladena jako vrstvy. Dům obývají tři generace jedné rodiny, takže každá má to své.

Jako v mnoha jiných domácnostech i zde je v srdci domu umístěna kuchyně.

Pohled ze schodiště směrem do domu. Jednotlivá patra fungují jako vrstvy domu. Každá generace má svůj vlastní prostor.
Je zřejmé, že každá generace má svůj vlastní životní styl a denní rytmus. Oddělením životních prostorů jednotlivých generací architekt dosáhl toho, že všichni členové rodiny mají potřebnou míru soukromí a vzájemně se neruší.

Schodiště je hlavní tepnou domácnosti. Celou jeho stěnu tvoří knihovna.

Schodiště dům přirozeným způsobem provzdušňuje i prosvětluje.
Schodiště pak funguje jako spojnice napříč domem i napříč generacemi. Vnáší do domu světlo i vzduch, je hlavní magistrálou, kde tepe život rodiny. Díky schodišti se nevytrácí pocit její vzájemné sounáležitosti.

Suterén domu je vystavěn ze železobetonu.

Interiéru domu vévodí dřevo.
Díky oknům na schodišti si člověk při chůzi udržuje i kontakt s vnějším světem. Ve spodních patrech je dobře vidět hlavně na okolí domu, na trávník, v horních patrech pak už člověk hledí hlavně na nebe.

Z vnějšku působí dům nenápadným dojmem.